Individuální kurz s vlastním vybavením

Už jsi pořídil svoje vybavení a nevíš si rady? Nebo si chceš rychleji  zlepšit svoje dovednosti? Je něco co ti nejde a potřebuješ poradit? 

Přivez si k vodě pouze svoje vybavení a ostatní zařizujeme my!  Optimalizujeme povětrné podmínky, které jsou vhodné přímo pro tebe. Doporučíme ti dny, kde máš 100% jistotu větru a spot, který je pro tebe nejvhodnější.

Pak už si jen vyber místo a čas a můžeme vyrazit! 

Individuální kurz se zapůjčeným vybavením

Baví tě windsurfing, ale nemáš svoje vybavení? Ještě si nezačel a chceš to vyzkoušet? Nechceš si hned kupovat svoje vybavení a máš chuť jezdit? 

O nic se nestarej! Vybereme ti to nejlepší vybavení přímo pro tebe a dovezeme přímo na spot. Doporučíme ti místo a dny, které jsou pro tebe ideální. Pokud si nevybereš, nadiktuj si to podle sebe a my dorazíme kam jen budeš chtít.

Skupinové lekce s vlastním vybavením

Pravidelně vám přinášíme skupinové lekce. Rezervuj si skupinovou lekci sám a přidej se k dalším. Pokud máš kamarády windsurfaře a je vás víc, můžeme udělat skupinovou lekci přímo pro vás! Přivez si pouze vlastní vybavení a ostatní zařídíme my.


Skupinové lekce se zapůjčeným vybavením

Baví tě windsurfing, ale nechceš jezdit sám? Nebo jsi ještě nezačal a máš kamarády, kteří by do toho šli také?  

Připoj se sám nebo se svými kamarády ke skupinovým lekcím, které vám pravidelně přinášíme a nebo si vytvoř skupinu sám. Rezervuj a o zbytek se nestarej. Veškeré vybavení, místo a čas zařídíme my.

Rodinný balíček

Lekce speciálně určené pro vícečlennou rodinu. Pokud chcete společně začít nebo se zlepšit, je tento balíček ideální volbou. Postaráme se o vás a uděláme s vámi rychlý posun vpřed. Balíček obsahuje 2 komplety na kterých se budete střídat. Po domluvě možnost zapůjčení více kompletů. Teambuilding

Máš firmu plnou akčního kolektivu?  

Domluv si s námi termín, který vám vyhovuje a zažij s kolegy zábavu trochu jinak. 

(Určené pro firmy a školy) 


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.